Monitoring vozidel ZDARMA

Monitoring vozidel

Není to překlep ani chyták. Jak to může být ZDARMA? Protože jednotku již máte zabudovanou ve vozidle od výrobce!

Ušetříte čas a peníze za jednotku, instalaci ve vozidle a jeho přistavení. Díky tomu, že jednotka je zapojená již z výroby, odpadají případné diskuze ohledně záruky při dodatečné montáži a připojování na CAN.

Jedná se o dodávky i osobní vozidla značky Peugeot, Citroen, DS, Opel, Vauxhal, Mercedes-Benz, BMW a Mini. Dle typu vozidla již od roku výroby 2015. Pro ověření potřebujeme pouze VIN vozidla. Pokud používáte ve vašem vozovém parku i vozidla jiných značek, je možné je doplnit telematickou jednotkou Webfleet a mít celý vozový park na jednom dispečinku.

Ve vozidle je zabudovaná jednotka pro aplikaci Webfleet (dříve TomTom Telematics).

A jaké informace máte k dispozici? Kromě standardní pozice vozidla, jeho rychlosti, trasy a opuštění vymezeného prostotu je jednotka připojena na CAN vozidla (datová linka ve vozidle). Poskytuje informace typu stav tachometru, pohonné hmoty, údržba vozidla, DTC/MIL (chybové kódy vozidla a palubní deska) a další. Rozsah informací záleží na typu vozidla. K jednotce nelze dodatečně připojit terminál řidiče.

Jedná se o plnohodnotný monitoring vozidel rozšířený o pokročilé informace o provozu vozidla včetně ujetých kilometrů podle tachometru. Pro zprovoznění je potřeba uzavřít smlouvu o poskytování služby.

Neváhejte nás kontaktovat pro další informace nebo zprovoznění vašich vozidel.