Sledování vozidel za polovinu

Monitoring vozidel

Nyní je ta správná doba na rozšíření sledování vozidel na dodávky nebo osobní vozidla. Je tady prázdninová akce, kdy řídící jednotku Webfleet (dříve TomTom Telematics) pořídíte za polovinu.

Jednotka je zabudovaná uvnitř vozidla a je k dispozici na dispečinku Webfleet společně s ostatními vozidly. V základu máte k dispozici polohu vozidla v reálném čase, jeho trasu, sledování oblasti, rychlost apod. Lze ale rozšířit a bezkontaktně připojit na datovou linku vozidla (CAN). Potom máte informace o ujetých kilometrech dle tachometru, množství paliva, spotřebě, CO2. Také můžete plánovat údržbu vozidla a servis a v případě poruchy budete automaticky upozorněni (rozsah informací dle typu vozidla). Součástí jsou také informace pro vyhodnocení stylu jízdy řidiče - OptiDrive. K jednotce nelze připojit terminál řidiče.

Řešení Webfeet využívá přes 50.000 zákazníků. Optimalizováno pro dodávky a menší vozidla. Další informace najdete v letáku, nebo náš rovnou kontaktujte pro další informace nebo zprovoznění vašich vozidel ještě dnes.